UKZ1E221MHM
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKZ1E221MHM
JLCPCB Part #
C1585052
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+85℃ 1000hrs@85℃ 12.5mm 20mm 220uF 25V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS