UKW2A4R7MDD1TA
MFR.Part #
UKW2A4R7MDD1TA
JLCPCB Part #
C1594043
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 2000hrs@85℃ 4.7uF 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS