UKW2A4R7MDD
MFR.Part #
UKW2A4R7MDD
JLCPCB Part #
C5111387
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mm 2000hrs@85℃ 2mm 4.7uF 45mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS