UKW2A222MRD
MFR.Part #
UKW2A222MRD
JLCPCB Part #
C1584559
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 2.4A@120Hz 2000hrs@85℃ 2200uF 22mm 50mm ±20% 插件,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS