UKW2A100MED
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW2A100MED
JLCPCB Part #
C5111382
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10uF 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm 75mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS