UKW1V682MRD
MFR.Part #
UKW1V682MRD
JLCPCB Part #
C5111377
Package
Plugin,D20xL40mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 20mm 3.5A@120Hz 35V 40mm 6800uF ±20% 插件,D20xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS