UKW1V331MPD
MFR.Part #
UKW1V331MPD
JLCPCB Part #
C1498050
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10mm 2000hrs@85℃ 330uF 35V 470mA@120Hz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS