UKW1H3R3MDD1TD
MFR.Part #
UKW1H3R3MDD1TD
JLCPCB Part #
C1668441
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2.5mm 2000hrs@85℃ 3.3uF 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS