UKW1E472MHD
MFR.Part #
UKW1E472MHD
JLCPCB Part #
C1584593
Package
Plugin,D16xL31.5mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2.36A@120Hz 2000hrs@85℃ 25V 31.5mm 4700uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL31.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS