UKW1E471MPD
MFR.Part #
UKW1E471MPD
JLCPCB Part #
C250976
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 25V 470uF 530mA@120Hz 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS