UKW1C332MHD1TO
MFR.Part #
UKW1C332MHD1TO
JLCPCB Part #
C1590274
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.7A@120Hz 12.5mm 16V 2000hrs@85℃ 3300uF 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS