UKW1A333MRD
MFR.Part #
UKW1A333MRD
JLCPCB Part #
C5111357
Package
Plugin,D22xL50mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 22mm 33000uF 4.5A@120Hz 50mm ±20% Plugin,D22xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS