UKW1A331MED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKW1A331MED1TA
JLCPCB Part #
C5111356
Package
Plugin,D6.3xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 12.5mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 270mA@120Hz 330uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS