UKT1V4R7MDD
MFR.Part #
UKT1V4R7MDD
JLCPCB Part #
C1580022
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11mm 28mA@120Hz 2mm 35V 4.7uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS