UKT1H331MPD1TD
MFR.Part #
UKT1H331MPD1TD
JLCPCB Part #
C5111342
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 17.5mm 330uF 410mA@120Hz 50V 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS