UKT1H330MDD1TA
MFR.Part #
UKT1H330MDD1TA
JLCPCB Part #
C1595072
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 33uF 50V 5mm 5mm 90mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS