UKT1C331MPD
MFR.Part #
UKT1C331MPD
JLCPCB Part #
C1582294
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 11.5mm 16V 265mA@120Hz 3.5mm 330uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS