UKT1C101MDD1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKT1C101MDD1TA
JLCPCB Part #
C1595125
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 115mA@120Hz 16V 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS