UKT1A471MPD
MFR.Part #
UKT1A471MPD
JLCPCB Part #
C1581156
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 11.5mm 3.5mm 420mA@10kHz 470uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS