UKT1A333MRD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKT1A333MRD
JLCPCB Part #
C1583185
Package
Plugin,D25xL50mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 12.5mm 2.88A@120Hz 25mm 33000uF 50mm ±20% 插件,D25xL50mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS