UKT1A222MHD
MFR.Part #
UKT1A222MHD
JLCPCB Part #
C5111324
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10V 12.5mm 20mm 2200uF 5mm 810mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS