UKT0J682MHD
MFR.Part #
UKT0J682MHD
JLCPCB Part #
C5111322
Package
Plugin,D12.5xL35.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.36A@120Hz 1000hrs@105℃ 12.5mm 35.5mm 5mm 6.3V 6800uF ±20% 插件,D12.5xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS