UKL2A6R8MED
MFR.Part #
UKL2A6R8MED
JLCPCB Part #
C1583685
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm 6.8uF 65mA@120Hz ±20% 插件,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS