UKL2A6R8KED
MFR.Part #
UKL2A6R8KED
JLCPCB Part #
C1584657
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm 6.8uF 65mA@120Hz ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS