UKL2A471MHD
MFR.Part #
UKL2A471MHD
JLCPCB Part #
C5111312
Package
Plugin,D18xL35.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 18mm 2000hrs@85℃ 35.5mm 470uF 7.5mm 910mA@120Hz ±20% 插件,D18xL35.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS