UKL2A330MPD1TD
MFR.Part #
UKL2A330MPD1TD
JLCPCB Part #
C1588817
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 16mm 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS