UKL2A330KPD1TD
MFR.Part #
UKL2A330KPD1TD
JLCPCB Part #
C5111308
Package
Plugin,D10xL17.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 17.5mm 180mA@120Hz 2000hrs@85℃ 33uF 5mm ±20% 插件,D10xL17.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS