UKL2A220MPD1TD
MFR.Part #
UKL2A220MPD1TD
JLCPCB Part #
C1585135
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100V 10mm 12.5mm 136mA@120Hz 2000hrs@85℃ 22uF 5mm ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS