UKL2A1R5KDD1TD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL2A1R5KDD1TD
JLCPCB Part #
C1650786
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 1.5uF 100V 2.5mm 2000hrs@85℃ 46mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS