UKL2A150KPD1TA
MFR.Part #
UKL2A150KPD1TA
JLCPCB Part #
C1594337
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 110mA@120Hz 15uF 2000hrs@85℃ 3.5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS