UKL2A101KHD
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL2A101KHD
JLCPCB Part #
C1585016
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 100V 100uF 12.5mm 2000hrs@85℃ 555mA@10kHz 5mm ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS