UKL1V101MPDANATD
MFR.Part #
UKL1V101MPDANATD
JLCPCB Part #
C1579645
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 10mm 35V 450mA@10kHz 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS