UKL1J6R8KDD
MFR.Part #
UKL1J6R8KDD
JLCPCB Part #
C1594466
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 2mm 59mA@120Hz 5mm 6.8uF 63V ±10% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS