UKL1J100KED1TA
Extended
Manufacturer
Nichicon
MFR.Part #
UKL1J100KED1TA
JLCPCB Part #
C1583108
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 10uF 150mA@10kHz 2.5mm 2000hrs@85℃ 6.3mm 63V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS