UKL1H681MHD
MFR.Part #
UKL1H681MHD
JLCPCB Part #
C1598563
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 16mm 2000hrs@85℃ 25mm 50V 680uF 7.5mm 910mA@120Hz ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS