UKL1H680MPDANATD
MFR.Part #
UKL1H680MPDANATD
JLCPCB Part #
C1595768
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 10mm 250mA@120Hz 50V 5mm 68uF ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS