UKL1H220MEDANA
MFR.Part #
UKL1H220MEDANA
JLCPCB Part #
C1587080
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 110mA@120Hz 2.5mm 22uF 50V 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS