UKL1H1R5MDDANATD
MFR.Part #
UKL1H1R5MDDANATD
JLCPCB Part #
C1593092
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.5uF 1000hrs@105℃ 16mA@120Hz 2.5mm 50V 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS