UKL1H1R5MDD1TA
MFR.Part #
UKL1H1R5MDD1TA
JLCPCB Part #
C1580606
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5uF 1000hrs@85℃ 11mm 16mA@120Hz 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS