UKL1H150KEDANATD
MFR.Part #
UKL1H150KEDANATD
JLCPCB Part #
C1593921
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 15uF 2.5mm 50V 6.3mm 95mA@120Hz ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS