UKL1H150KEDANA
MFR.Part #
UKL1H150KEDANA
JLCPCB Part #
C5111219
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mm 15uF 2.5mm 50V 6.3mm 95mA@120Hz ±10% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS