UKL1E4R7MDDANATA
MFR.Part #
UKL1E4R7MDDANATA
JLCPCB Part #
C1591156
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 4.7uF 45mA@120Hz 5mm 5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS