UKL1E470MEDANATD
MFR.Part #
UKL1E470MEDANATD
JLCPCB Part #
C1593051
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 170mA@120Hz 2.5mm 25V 47uF 6.3mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS