UKL1E220MDD1TD
MFR.Part #
UKL1E220MDD1TD
JLCPCB Part #
C1580334
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 100mA@120Hz 11mm 2.5mm 2000hrs@85℃ 22uF 25V 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS