UKL1E102MHD1TN
MFR.Part #
UKL1E102MHD1TN
JLCPCB Part #
C1650838
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+85℃ 1.01A@120Hz 1000uF 16mm 2000hrs@85℃ 25V 25mm 7.5mm ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS