UKL1E101MPDANATD
MFR.Part #
UKL1E101MPDANATD
JLCPCB Part #
C5111185
Package
Plugin,D8xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 12.5mm 25V 280mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS