UKL1E101MPD1TD
MFR.Part #
UKL1E101MPD1TD
JLCPCB Part #
C1668736
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11.5mm 2000hrs@85℃ 25V 280mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS