UKL1C470MEDANA
MFR.Part #
UKL1C470MEDANA
JLCPCB Part #
C5111178
Package
Plugin,D6.3xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 12mm 140mA@120Hz 16V 2.5mm 47uF 6.3mm ±20% 插件,D6.3xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS