UKL1C151MPD1TA
MFR.Part #
UKL1C151MPD1TA
JLCPCB Part #
C2165494
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 150uF 16V 2000hrs@85℃ 280mA@120Hz 3.5mm 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS