UKL1C100MDD1TA
MFR.Part #
UKL1C100MDD1TA
JLCPCB Part #
C1580482
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-40℃~+85℃ 10uF 11mm 16V 2000hrs@85℃ 55mA@120Hz 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS